بزرگـــــراه

درباره بزرگراه

بزرگـــــراه، یک سامانه اختصاصی آموزش مجازی است که از طریق آن دوره‌های آموزشی در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. اینجا محلی است برای تمام کسانی که به یادگیری و آموزش علاقه دارند و می‌خواهند آموزش آنلاین را با بهترین کیفیت تجربه کنند.

خدمات بزرگـــــراه به ۳ گروه اصلی تقسیم می‌شوند:

۱- ارائه دوره‌های مجازی: این دوره‌ها در سایت اصلی بزرگـــــراه به آدرس bozorgraah.com قرار می‌گیرند.

۲- استفاده از زیرساخت نرم‌افزای بزرگراه برای ارایه یک آموزش مجازی با کیفیت و اختصاصی در دامنه خودتان: در صورت تمایل می‌توانید از سرویس بزرگـــــراه برای راه اندازی سیستم آموزش مجازی خودتان استفاده کنید. به این معنی که زیرساخت آموزش آنلاین بزرگـــــراه با تمام امکانات روی آدرس اختصاصی شما قابل استفاده خواهد بود و دوره‌های اختصاصی شما برای مخاطبین‌تان ارائه خواهد شد. بزرگـــــراه به گونه‌ای طراحی شده که روی تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر به راحتی قابل استفاده باشد. امکان ارائه اپلیکیشن اختصاصی برای آموزش مجازی شما نیز وجود دارد.

۳- تولید محتوای آموزشی با کیفیت بالا: تیم تولید محتوای بزرگـــــراه آماده است برای شما دوره‌های اختصاصی حرفه‌ای و با کیفیت بسیار بالا تولید کند تا اگر فرصت ندارید، در کنار زیرساخت فنی، امکان تولید محتوای آموزشی تخصصی را هم داشته باشید. به این معنی که بزرگـــــراه یک «مجموعه کامل آموزش آنلاین» شامل نرم‌افزار و تولید محتوا در اختیار شما قرار می‌دهد.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات بزرگـــــراه می‌توانید از فرم تماس استفاده کنید. ما در اولین فرصت جهت ارایه اطلاعات تکمیلی با شما تماس می‌گیریم.