بزرگـــــراه

انگشتر‌ هوشمند با تمرکز روی سلامت

انگشتر‌ هوشمند با تمرکز روی سلامت

در میان گجت‌های پوشیدنی، ساعت‌های هوشمند بیشتر از بقیه در میان کاربران محبوب شده‌اند و در حال حاضر دارای امکانات متعددی هستند که باعث شده به‌وفور مورد استفاده قرار بگیرند.

عینک‌های هوشمند اما هنوز به ‌اندازه کافی تکامل پیدا نکرده‌اند و هنوز باید چند سالی صبر کنیم تا به اندازه کافی پیشرفت کنند. اما در این میان گجت‌های پوشیدنی دیگری هم در حال توسعه و تکامل هستند که یکی از آنها انگشتر‌های هوشمند هستند.

یکی از شرکت‌های پیشگام در ساخت انگشتر‌های هوشمند، شرکت Oura نام دارد که حالا مدل جدیدی از محصول خودش را با نام Ring 3 معرفی کرده است.

تمرکز این انگشتر روی ارزیابی فاکتور‌های مرتبط با سلامت است. این انگشتر کوچک می‌تواند ضربان قلب و فعالیت‌های ورزشی کاربر را پایش کند و کیفیت خواب را اندازه بگیرد. در کنار آن میزان SpO2 نیز توسط آن قابل اندازه‌گیری است.

قابلیت مهم دیگر این انگشتر اندازه گیری دمای بدن است و شرکت سازنده مدعی است این کار توسط ۷ سنسور هر چند دقیقه یک بار به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و می‌تواند شروع تب را خیلی سریع شناسایی کند. در کنار آن در مورد خانم‌ها این ویژگی سبب می‌شود پیش‌بینی روز قاعدگی و تخمک‌گذاری امکا‌ن‌پذیر باشد.

در کنار آن فراموش نکنید که این محصول، یک انگشتر زیبا هم به شمار می‌آید و با قیمت ۲۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

اطلاعات بیشتر (به انگلیسی)

تگ ها: انگشتر هوشمند سلامت حلقه هوشمند
اشتراک‌گذاری:
۸۳

نظرات (۱)

نظر بدهید
محسن ابسالان (مهمان) ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ ۱۱:۴۲

مفید بود ممنون


آخرین مقالات